Slogan

Batzordeak eta kideak


  • Kontseilu Artezkaria
  • Batzorde Jagolea
  • Pedagogia-Kontseilua

Joseba Urrutxua

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Lehendakaria

Josune Bañales

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Lehendakariordea

Bittor Madariaga

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Idazkaria

Garikoitz Meabe

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Diruzaina

Ane Miren Elorriaga

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Igor Ormaetxebarria

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Iñigo Garcia

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Itziar Urtasun

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Maribel Regulez

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Jon Sanchez

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Iratxe San Esteban

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Susana Villelga

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Pedro Mari Barreiro

Dep.: Zaintza Batzordea

Imanol Cuenca

Dep.: Zaintza Batzordea

Mertxe Santos

Dep.: Zaintza Batzordea

Juan Carlos Murillo

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Zuzendaria

Bittor Madariaga

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Titulartasunaren ordezkaria

Maribel Regulez

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Titulartasunaren ordezkaria

Joseba Urrutxua

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Titulartasunaren ordezkaria

Jon Alonso

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Amaia Aurre

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Eneritz Goikoetxea

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Aritz Zabala

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Aitor Elorza

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Gurasoen ordezkaria

Izaskun Lindosa

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Gurasoen ordezkaria

Jose Luis López

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Gurasoen ordezkaria

Iñigo Uraga

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Gurasoen ordezkaria

Ane Inclan

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Ikasleen ordezkaria

Rosa Seoane

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Admin. eta zerbitzuetakoen ordezkaria

Juan Manuel Dolora

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Udaletxearen ordezkaria

Maider Lobera

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Ikasleen ordezkaria

Lander Urrutia

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Zuzendaritza teknikoa

Maite Altube

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Zuzendaritza teknikoa

 

Zuzendaritza-taldea


Juan Carlos Murillo

Dep.: Zuzendaria
Tel.: 94 459 81 00
jmurillo@kirikino.com

Alaitz Olabarri

Dep.: Administratzailea
Tel.: 94 459 81 00
aolabarri@kirikino.com

Lander Urrutia

Dep.: HH-LH Ikasketaburua
Tel.: 94 459 82 02
lurrutia@kirikino.com

Maite Altube

Dep.: DBH-BATXI Ikasketaburua
Tel.: 94 459 81 00
maltube@kirikino.com

 

Tutoreak


  • Haur Hezkuntza
  • Lehen Mailako Hezkuntza
  • DBH
  • Batxilergoa

Zuberoa Egurbide

Maila : HH3 A
Tel.: 94 459 82 02
zegurbide@kirikino.com

Izaskun Bengoa

Maila : HH3 B
Tel.: 94 459 82 02
ibengoa@kirikino.com

Itsaso Landazabal

Maila : HH3 C
Tel.: 94 459 82 02
ilandazabal@kirikino.com

Idoia Zamalloa

Maila : HH4 A
Tel.: 94 459 82 02
izamalloa@kirikino.com

Nora Covian

Maila : HH4 B
Tel.: 94 459 82 02
ncovian@kirikino.com

Argi Beaskoetxea

Maila : HH4 C
Tel.: 94 459 82 02
abeaskoetxea@kirikino.com

Esti Gorosabel

Maila : HH5 A
Tel.: 94 459 82 02
egorosabel@kirikino.com

Idoia Zubizarreta

Maila : HH5 B
Tel.: 94 459 82 02
izubizarreta@kirikino.com

Carmen Bacigalupe

Maila : HH5 C
Tel.: 94 459 82 02
cbacigalupe@kirikino.com

Eneritz Goikoetxea

Maila : HH6 A
Tel.: 94 459 82 02
egoikoetxea@kirikino.com

Josefina Gangoiti

Maila : HH6 B
Tel.: 94 459 82 02
jgangoiti@kirikino.com

Idoia Egileor

Maila : HH6 C
Tel.: 94 459 82 02
iegileor@kirikino.com

Karmele Zabala

Maila : LH1 A
Tel.: 94 459 82 02
kzabala@kirikino.com

Aitana Goirizelaia

Maila : LH1 B
Tel.: 94 459 82 02
agoirizelaia@kirikino.com

Marta Azaola

Maila : LH1 C
Tel.: 94 459 82 02
mazaola@kirikino.com

Bernat Orbe

Maila : LH2 A
Tel.: 94 459 82 02
borbe@kirikino.com

Idoia Eguren

Maila : LH2 B
Tel.: 94 459 82 02
ieguren@kirikino.com

Maite Gojenola

Maila : LH2 C
Tel.: 94 459 82 02
mgojenola@kirikino.com

Maria Vidal

Maila : LH3 A
Tel.: 94 459 82 02
mvidal@kirikino.com

Mertxe Emaldi

Maila : LH3 B
Tel.: 94 459 82 02
memaldi@kirikino.com

Belen Etxebarria

Maila : LH3 C
Tel.: 94 459 82 02
betxebarria@kirikino.com

Aitor Loiola

Maila : LH4 A
Tel.: 94 459 82 02
aloiola@kirikino.com

Jon Alonso

Maila : LH4 B
Tel.: 94 459 82 02
jalonso@kirikino.com

Aitor Ormaetxe

Maila : LH4 C
Tel.: 94 459 82 02
aormaetxe@kirikino.com

Iñaki Zurutuza

Maila : LH5 A
Tel.: 94 459 82 02
izurutuza@kirikino.com

Irati Barrenetxea

Maila : LH5 B
Tel.: 94 459 82 02
ibarrenetxea@kirikino.com

Ibabe Perez

Maila : LH5 C
Tel.: 94 459 82 02
iperez@kirikino.com

Gorka Rekakoetxea

Maila : LH6 A
Tel.: 94 459 82 02
grekakoetxea@kirikino.com

Esther Azkuenaga

Maila : LH6 B
Tel.: 94 459 82 02
eazkuenaga@kirikino.com

Aintzane Arrieta

Maila : LH6 C
Tel.: 94 459 82 02
aarrieta@kirikino.com

Javier Morentin

Maila : DBH1 A
Tel.: 944598100
jmorentin@kirikino.com

Aitziber Iturriaga

Maila : DBH1 B
Tel.: 94 459 81 00
aiturriaga@kirikino.com

Oier Lobera

Maila : DBH1 C
Tel.: 94 459 81 00
olobera@kirikino.com

Jone Artetxebarria

Maila : DBH2 A
Tel.: 94 459 81 00
jartetxebarria@kirikino.com

Gaizko Urturi

Maila : DBH2 B
Tel.: 94 459 81 00
gurturi@kirikino.com

Aritz Zabala

Maila : DBH2 C
Tel.: 94 459 81 00
azabala@kirikino.com

Elena Arauzo

Maila : DBH3 A
Tel.: 94 459 81 00
mearauzo@kirikino.com

Berta Zabaleta

Maila : DBH3 B
Tel.: 94 459 81 00
bzabaleta@kirikino.com

Iraitz Garai

Maila : DBH3 C
Tel.: 94 459 81 00
igarai@kirikino.com

Yoli Garcia

Maila : DBH4 A
Tel.: 94 459 81 00
ygarcia@kirikino.com

Almike Barrueta

Maila : DBH4 B
Tel.: 94 459 81 00
abarrueta@kirikino.com

Lourdes Olabarrieta

Maila : DBH4 C
Tel.: 94 459 81 00
lolabarrieta@kirikino.com

Iranzu Dañobeitia

Maila : BATXI1 A
Tel.: 94 459 81 00
idanobeitia@kirikino.com

Aitor Iñurrieta

Maila : BATXI1 B
Tel.: 94 459 81 00
ainurrieta@kirikino.com

Ainara Larruzea

Maila : BATXI1 C
Tel.: 94 459 81 00
alarruzea@kirikino.com

Fausti Intxausti

Maila : BATXI2 A
Tel.: 94 459 81 00
fintxausti@kirikino.com

Maite Osa

Maila : BATXI2 B
Tel.: 94 459 81 00
mosa@kirikino.com

 

Irakasleak


  • Haur Hezkuntza
  • DBH-Batxilergoa

Gartzen Iruarrizaga

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
giruarrizaga@kirikino.com

Judith Laka

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
jlaka@kirikino.com

Janire Iturbe

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
jiturbe@kirikino.com

Imanol Perez

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
kperez@kirikino.com

Maider Jaio

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
mjaio@kirikino.com

Sarai Redondo

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
sredondo@kirikino.com

Itxaso Nieto

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
itnieto@kirikino.com

Maider Inclan

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
minclan@kirikino.com

Maite Altube

Tel.: 94 459 81 00
maltube@kirikino.com

Ainhoa Azkarate

Tel.: 94 459 81 00
aazkarate@kirikino.com

Endika Aretxabaleta

Tel.: 94 459 81 00
earetxabaleta@kirikino.com

Añes Goenaga

Tel.: 94 459 81 00
agoenaga@kirikino.com

Gemma Goikoetxea

Tel.: 94 459 81 00
ggoikoetxea@kirikino.com

Anton Goiria

Tel.: 94 459 81 00
agoiria@kirikino.com

Teresa Manterola

Tel.: 94 459 81 00
tmanterola@kirikino.com

Asier Meñika

Tel.: 94 459 81 00
amenika@kirikino.com

Txema Uriarte

Tel.: 94 459 81 00
turiarte@kirikino.com

Amaia Galindez

Tel.: 94 459 81 00
agalindez@kirikino.com

Garazi Perez

Tel.: 94 459 81 00
gperez@kirikino.com

Nerea Uriondo

Tel.: 94 459 81 00
nuriondo@kirikino.com

Saioa Batiz

Tel.: 94 459 81 00
sbatiz@kirikino.com

 

Orientazio-departamentua


  • HH-LH-ko Orientazio Saila
  • DBH-Batxilergoko Orientazio Saila

Garazi Rabanal

Dep.: HH-LH-KO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
grabanal@kirikino.com

Amaia Arrieta

Dep.: HH-LH-KO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
marrieta@kirikino.com

Sandra Martin

Dep.: DBH-BATXILERGOKO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: HEZKUNTZA PREMIA BEREZIAK
smartin@kirikino.com

Amaia Aurre

Dep.: DBH-BATXILERGOKO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
aaurre@kirikino.com

 

Autobusa, jantokia eta eskolaz kanpoko ekintzak


  • Autobusa
  • Jantokia
  • Eskolaz kanpokoak

Igone Hilario

Dep.: Autobus Zerbitzua
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-17:30
Tel.: 94 459 82 02
ihilario@kirikino.com

Sorne Andikoetxea

Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-10:15
Tel.: 94 459 82 01 (altak eta bajak) 94 459 82 02 (bestelako kontuetarako)
sandikoetxea@kirikino.com

Maialen Osa

Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:00
Tel.: 94 459 81 00
maosa@kirikino.com

 

Administrazio eta zerbitzuak


Matxalen Ezkurra

Dep.: Administrazioa eta erreziboak
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 8:00-14:30/15:30-16:30
Tel.: 94 459 81 00
mezcurra@kirikino.com

Alaitz Olabarri

Dep.: Administrazioa Orokorra
Ordutegia: Astelehenetik-Ostiralera 9:00-14:30/15:30-17:30
Tel.: 94 459 81 00
aolabarri@kirikino.com

Maite Altube

Dep.: Antolakuntza akademikoa DBH-BATXILERGOA
Ordutegia: Astelehena-Eguaztena-Eguena 8:30-13:30/14:30-16:30 Martitzena-Barikua 8:30-14:30
Tel.: 94 459 81 00
maltube@kirikino.com

Lander Urrutia

Dep.: Antolakuntza akademikoa HH-LH
Ordutegia: Astelehenetik –Ostiralera 9:00-13:30/14:30-16:30
Tel.: 94 459 82 02
lurrutia@kirikino.com

Aritz Learreta

Dep.: Informatika
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 8:00-13:30/14:30-16:30
Tel.: 94-459 81 00
alearreta@kirikino.com

Josu Gezuraga

Dep.: Mantentze Orokorra
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-16:30
Tel.: 94-459 81 00
jgezuraga@kirikino.com

Josu Artetxe

Dep.: Sare sozialen arduraduna / Polikiroldegiko arduraduna
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 16:00-19:00
Tel.: 94 459 81 00
jartetxe@kirikino.com

Aurora Alonso

Dep.: Ziurtagiri akademikoak, matrikulazioa
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-17:30
Tel.: 94 459 81 00
aalonso@kirikino.com

Oihana Iturrino

Dep.: Ziurtagiri akademikoak, matrikulazioa
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-17:30
Tel.: 94 459 81 00
oiturrino@kirikino.com

 

Batzordeak


EXTRAESKOLARREN KOMISIOA
Maialen Osa
Maribel Regulez
Igor Ormaetxebarria

JANTOKI KOMISIOA
Sorne Andikoetxea
Juan Carlos Murillo
Ane Miren Elorriaga
Susana Villelga

AUTOBUS KOMISIOA
Igone Hilario
Juan Carlos Murillo
Ane Miren Elorriaga
Susana Villelga

KOMUNIKAZIOA KOMISIOA
Gartzen Iruarrizaga
Jon Sanchez
Juan Carlos Murillo
Eneritz Goikoetxea
Susana Villelga
Igor Ormaetxebarria

JAIALDI KOMISIOA
Maialen Osa
Maribel Regulez
Iratxe San Esteban

OBRETAKO KOMISIOA
Josu Gezuraga
Garikoitz Meabe
Iñigo Garcia

LIBURUEN MAILEGUA
Iratxe San Esteban
Bittor Madariaga

EUSKARAZ BIZI
Garikoitz Meabe

 

Kirikiño minutu batean
Intranet
Berriak
Ikastolen Elkartea
X Web gune honek bere eta hirugarrenen cookieak darabiltza, nabigazioa hobetzeko, zure hobespenetara egokitzeko eta zeregin analitikoak egiteko. Nabigatzen jarraituz gero, gure cookieen politika onartuko duzu. | ONARTU