Slogan

Batzordeak eta kideak


  • Kontseilu Artezkaria
  • Batzorde Jagolea
  • Pedagogia-Kontseilua

Josune Bañales Regulez

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Lehendakaria

Garikoitz Meabe Sorazu

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Lehendakariordea

Angel Lobera Revilla

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Idazkaria

Bittor Madariaga Ortuzar

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Diruzaina

Irune Bañales Regulez

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Irune Elorriaga Garamendi

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Izaskun Mayor Vicente

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Igor Ormaetxebarria Cantera

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Leire Ormazabal Larisgotia

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Maribel Regulez Hernando

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Iratxe San Esteban Martinez

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Iker Villanueva Ruiz

Dep.: Kontseilu Artezkaria
Kargua: Bokala

Pedro Mari Barreiro

Dep.: Zaintza Batzordea

Imanol Cuenca

Dep.: Zaintza Batzordea

Mertxe Santos

Dep.: Zaintza Batzordea

Juan Carlos Murillo

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Zuzendaria

Bittor Madariaga

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Titularraren ordezkaria

Maribel Regulez

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Titularraren ordezkaria

Iratxe San Esteban

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Titularraren ordezkaria

Esti Gorosabel

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Argiñe Beaskoetxea

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Yolanda Garcia

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Garazi Perez

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Irakasleen ordezkaria

Unai Elizundia

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Familien ordezkaria

Aitor Elorza

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Familien ordezkaria

Iñigo Uraga

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Familien ordezkaria

Izaskun Lindosa

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Familien ordekaria

Aitor Zabala

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Ikasleen ordezkaria

Oihana Iturrino

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Admin. eta zerbitzuetakoen ordezkaria

Juan Manuel Dolora

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Udaletxearen ordezkaria

Ihara Garcia

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Ikasleen ordezkaria

Lander Urrutia

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Zuzendaritza teknikoa

Maite Altube

Dep.: Pedagogi Kontseilua
Kargua: Zuzendaritza teknikoa

 

Zuzendaritza-taldea


Juan Carlos Murillo

Dep.: Zuzendaria
Tel.: 94 459 81 00
jmurillo@kirikino.com

Alaitz Olabarri

Dep.: Administratzailea
Tel.: 94 459 81 00
aolabarri@kirikino.com

Lander Urrutia

Dep.: HH-LH Ikasketaburua
Tel.: 94 459 82 02
lurrutia@kirikino.com

Maite Altube

Dep.: DBH-BATXI Ikasketaburua
Tel.: 94 459 81 00
maltube@kirikino.com

 

Tutoreak


  • Haur Hezkuntza
  • Lehen Mailako Hezkuntza
  • DBH
  • Batxilergoa

Gontzal Petralanda

Maila : HH2 A
Tel.: 94 459 82 02
gpetralanda@kirikino,com

Itxaso Nieto

Maila : HH2 B
Tel.: 94 459 82 02
itnieto@kirikino.com

Estibaliz Vidal

Maila : HH2 C
Tel.: 94 459 82 02
evidal@kirikino.com

Idoia Zubizarreta

Maila : HH3 A
Tel.: 94 459 82 02
izubizarreta@kirikino.com

Esti Gorosabel

Maila : HH3 B
Tel.: 94 459 82 02
egorosabel@kirikino.com

Carmen Bacigalupe

Maila : HH3 C
Tel.: 94 459 82 02
cbacigalupe@kirikino.com

Idoia Egileor

Maila : HH4 A
Tel.: 94 459 82 02
iegileor@kirikino.com

Izaskun Bengoa

Maila : HH4 B
Tel.: 94 459 82 02
ibengoa@kirikino.com

Eneritz Goikoetxea

Maila : HH4 C
Tel.: 94 459 82 02
egoikoetxea@kirikino.com

Idoia Zamalloa

Maila : HH5 A
Tel.: 94 459 82 02
izamalloa@kirikino.com

Nora Covian

Maila : HH5 B
Tel.: 94 459 82 02
ncovian@kirikino.com

Argi Beaskoetxea

Maila : HH5 C
Tel.: 94 459 82 02
abeaskoetxea@kirikino.com

Belen Etxebarria

Maila : LH1 A
Tel.: 94 459 82 02
betxebarria@kirikino.com

Karmele Zabala

Maila : LH1 B
Tel.: 94 459 82 02
kzabala@kirikino.com

Aitana Goirizelaia

Maila : LH1 C
Tel.: 94 459 82 02
agoirizelaia@kirikino.com

Amaia Arrieta

Maila : LH2 A
Tel.: 94 459 82 02
maarrieta@kirikino.com

Bernat Orbe

Maila : LH2 B
Tel.: 94 459 82 02
borbe@kirikino.com

Idoia Eguren

Maila : LH2 C
Tel.: 94 459 82 02
ieguren@kirikino.com

Gorka Rekakoetxea

Maila : LH3 A
Tel.: 94 459 82 02
grekakoetxea@kirikino.com

Maria Vidal

Maila : LH3 B
Tel.: 94 459 82 02
mvidal@kirikino.com

Garazi Mimentza

Maila : LH3 C
Tel.: 94 459 82 02
gmimentza@kirikino.com

Aitor Loiola

Maila : LH4 A
Tel.: 94 459 82 02
aloiola@kirikino.com

Aitor Hormaetxe

Maila : LH4 B
Tel.: 94 459 82 02
aormaetxe@kirikino.com

Jon Alonso

Maila : LH4 C
Tel.: 94 459 82 02
jalonso@kirikino.com

Maider Inclan

Maila : LH5 A
Tel.: 94 459 82 02
minclan@kirikino.com

Iñaki Zurutuza

Maila : LH5 B
Tel.: 94 459 82 02
izurutuza@kirikino.com

Irati Barrenetxea

Maila : LH5 C
Tel.: 94 459 82 02
ibarrenetxea@kirikino.com

Esther Azkuenaga

Maila : LH6 A
Tel.: 94 459 82 02
eazkuenaga@kirikino.com

Aintzane Arrieta

Maila : LH6 B
Tel.: 94 459 82 02
aarrieta@kirikino.com

Leire Iragi

Maila : LH6 C
Tel.: 94 459 82 02
liragi@kirikino.com

Amaia Galindez

Maila : DBH1 A
Tel.: 94 459 81 00
agalindez@kirikino.com

Aitziber Iturriaga

Maila : DBH1 B
Tel.: 94 459 81 00
aiturriaga@kirikino.com

Oier Lobera

Maila : DBH1 C
Tel.: 94 459 81 00
olobera@kirikino.com

Aritz Zabala

Maila : DBH2 A
Tel.: 94 459 81 00
azabala@kirikino.com

Garazi Perez

Maila : DBH2 B
Tel.: 94 459 81 00
gperez@kirikino.com

Gaizko Urturi

Maila : DBH2 C
Tel.: 94 459 81 00
gurturi@kirikino.com

Yoli Garcia

Maila : DBH3 A
Tel.: 94 459 81 00
ygarcia@kirikino.com

Berta Zabaleta

Maila : DBH3 B
Tel.: 94 459 81 00
bzabaleta@kirikino.com

Elena Arauzo

Maila : DBH3 C
Tel.: 94 459 81 00
mearauzo@kirikino.com

Virginia Cobos

Maila : DBH4 A
Tel.: 94 459 81 00
vcobos@kirikino.com

Asier Meñika

Maila : DBH4 B
Tel.: 94 459 81 00
amenika@kirikino.com

Lourdes Olabarrieta

Maila : DBH4 C
Tel.: 94 459 81 00
lolabarrieta@kirikino.com

Jabi Morentin

Maila : BATXI 1A
Tel.: 944598100
jmorentin@kirikino.com

Aitor Iñurrieta

Maila : BATXI 1B
Tel.: 94 459 81 00
ainurrieta@kirikino.com

Jone Artetxebarria

Maila : BATXI A/B
Tel.: 94 459 81 00
jartetxebarria@kirikino.com

Iranzu Dañobeitia

Maila : BATXI2 A
Tel.: 94 459 81 00
idanobeitia@kirikino.com

Belen Ezenarro

Maila : BATXI2 B
Tel.: 94 459 81 00
bezenarro@kirikino.com

Migel Angel

Maila : BATXI2 C
Tel.: 94 459 81 00
mgaztelu@kirikino.com

 

Irakasleak


  • Haur eta Lehen Mailako Hezkuntza
  • DBH-Batxilergoa

Marta Azaola


Kargua: HIPI Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
mazaola@kirikino.com

Josu Artetxe


Kargua: IKT dinamizatzailea Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
jartetxe@kirikino.com

Judith Laka

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
jlaka@kirikino.com

Janire Iturbe

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
jiturbe@kirikino.com

Ariane Sacristan

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
asacristan@kirikino.com

Maider Jaio

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
mjaio@kirikino.com

Itxaso Nieto

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
itnieto@kirikino.com

Ibabe Perez

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
iperez@kirikino.com

Maider Bilbao

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
mbilbao@kirikino.com

Mirari Albizu

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
malbizu@kirikino.com

Estibaliz Santiago

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
esantiago@kirikino.com

Libe Larizgoiria

Ordutegia: ASTELEHENETIK OSTIRALERA 12:30 - 13:00
Tel.: 94 459 82 02
llarizgoitia@kirikino.eus

Idoia Bengoetxea

Tel.: 94 459 81 00
ibengoetxea@kirikino.com

Almike Barrueta

Tel.: 94 459 81 00
abarrueta@kirikino.com

Iraitz Garai

Tel.: 94 459 81 00
igarai@kirikino.com

Ainara Larruzea

Tel.: 94 459 81 00
alarruzea@kirikino.com

Fausti Intxausti

Tel.: 94 459 81 00
fintxausti@kirikino.com

Maite Osa

Tel.: 94 459 81 00
mosa@kirikino.com

Maite Altube

Tel.: 94 459 81 00
maltube@kirikino.com

Ainhoa Azkarate

Tel.: 94 459 81 00
aazkarate@kirikino.com

Eneko Irastorza

Tel.: 94 459 81 00
eirastorza@kirikino.com

Añes Goenaga

Tel.: 94 459 81 00
agoenaga@kirikino.com

Gemma Goikoetxea

Tel.: 94 459 81 00
ggoikoetxea@kirikino.com

Txema Uriarte

Tel.: 94 459 81 00
turiarte@kirikino.com

Nerea Uriondo

Tel.: 94 459 81 00
nuriondo@kirikino.com

Añes Goenaga

Tel.: 94 459 81 00
agoenaga@kirikino.com

Irati Granda

Tel.: 94 459 81 00
igranda@kirikino.com

Ane Landa

Tel.: 94 459 81 00
alanda@kirikino.com

Maite Merino

Tel.: 94 459 81 00
mmerino@kirikino.com

Jenny Valderrama

Tel.: 94 459 81 00
jvalderrama@kirikino.com

 

Orientazio-saila


  • HH-LH-ko Orientazio Saila
  • DBH-Batxilergoko Orientazio Saila

Garazi Rabanal

Dep.: HH-LH-KO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
grabanal@kirikino.com

Maitane Etxebarria

Dep.: HH-LH-KO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
metxebarria@kirikino.com

Sandra Martin

Dep.: DBH-BATXILERGOKO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: HEZKUNTZA LAGUNTZARAKO ORIENTATZAILEA
smartin@kirikino.com

Amaia Aurre

Dep.: DBH-BATXILERGOKO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
aaurre@kirikino.com

Maider Pujana

Dep.: DBH-BATXILERGOKO ORIENTAZIO SAILA
Kargua: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA
mpujana@kirikino.com

 

Autobusa, jantokia eta eskolaz kanpoko ekintzak


  • Autobusa
  • Jantokia
  • Eskolaz kanpokoak

Igone Hilario

Dep.: Autobus Zerbitzua
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-17:30
Tel.: 94 459 82 02
ihilario@kirikino.com

Sorne Andikoetxea

Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-10:15
Tel.: 94 459 82 01 (altak eta bajak) 94 459 82 02 (bestelako kontuetarako)
sandikoetxea@kirikino.com

Maialen Osa

Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:00
Tel.: 94 459 81 00
maosa@kirikino.com

 

Administrazio eta zerbitzuak


Ainhoa Ruiz de Azua

Dep.: Administrazioa eta erreziboak
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 8:00-14:30/15:30-16:30
Tel.: 94 459 81 00
aruizdeazua@kirikino.com

Alaitz Olabarri

Dep.: Administrazioa Orokorra
Ordutegia: Astelehenetik-Ostiralera 9:00-14:30/15:30-17:30
Tel.: 94 459 81 00
aolabarri@kirikino.com

Maite Altube

Dep.: Antolakuntza akademikoa DBH-BATXILERGOA
Ordutegia: Astelehena-Eguaztena-Eguena 8:30-13:30/14:30-16:30 Martitzena-Barikua 8:30-14:30
Tel.: 94 459 81 00
maltube@kirikino.com

Lander Urrutia

Dep.: Antolakuntza akademikoa HH-LH
Ordutegia: Astelehenetik –Ostiralera 9:00-13:30/14:30-16:30
Tel.: 94 459 82 02
lurrutia@kirikino.com

Unai Artetxe

Dep.: Eskolaz Kanpoko Ekintzetako arduraduna
Ordutegia: Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:00
Tel.: Tel.: 94 459 81 00
uartetxe@kirikino.com

Aritz Learreta

Dep.: Informatika
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 8:00-13:30/14:30-16:30
Tel.: 94-459 81 00
alearreta@kirikino.com

Josu Gezuraga

Dep.: Mantentze Orokorra
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-16:30
Tel.: 94-459 81 00
jgezuraga@kirikino.com

Josu Artetxe

Dep.: Sare sozialen arduraduna / Kiroldegiko arduraduna
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 16:00-19:00
Tel.: 94 459 81 00
jartetxe@kirikino.com

Aurora Alonso

Dep.: Ziurtagiri akademikoak, matrikulazioa
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-17:30
Tel.: 94 459 81 00
aalonso@kirikino.com

Oihana Iturrino

Dep.: Ziurtagiri akademikoak, matrikulazioa
Ordutegia: Astelehenetik–Ostiralera 9:00-13:30/14:30-17:30
Tel.: 94 459 81 00
oiturrino@kirikino.com

 

Batzordeak


ESKOLAZ KANPOKO EKINTZETAKO BATZORDEA
Maialen Osa
Maribel Regulez
Igor Ormaetxebarria

JANTOKIKO BATZORDEA
Sorne Andikoetxea
Juan Carlos Murillo
Ane Miren Elorriaga
Susana Villelga

AUTOBUS BATZORDEA
Igone Hilario
Juan Carlos Murillo
Ane Miren Elorriaga
Susana Villelga

KOMUNIKAZIOKO BATZORDEA
Gartzen Iruarrizaga
Jon Sanchez
Juan Carlos Murillo
Eneritz Goikoetxea
Susana Villelga
Igor Ormaetxebarria

JAIALDIKO BATZORDEA
Maialen Osa
Maribel Regulez
Iratxe San Esteban

OBRETAKO BATZORDEA
Josu Gezuraga
Garikoitz Meabe

LIBURUEN MAILEGUA
Iratxe San Esteban
Bittor Madariaga

EUSKARAZ BIZI
Garikoitz Meabe

 

Kirikiño minutu batean
Intranet
Berriak
Bolsa de trabajo
X Web gune honek bere eta hirugarrenen cookieak darabiltza, nabigazioa hobetzeko, zure hobespenetara egokitzeko eta zeregin analitikoak egiteko. Nabigatzen jarraituz gero, gure cookieen politika onartuko duzu. | ONARTU