Somos Ikastola

Batzordeak eta kideak

Artezkaritza kontseilua

Ángel Lobera Revilla
Cargo
Idazkaria
Garikoitz Meabe Sorazu
Cargo
Lehendakariordea
Miren Josune Bañales Regúlez
Cargo
Lehendakaria
Garikoitz Zaldibar Aranburu
Cargo
Bokala
Haizea Etxebeste Pinto
Cargo
Bokala
Igor Arruza Arana
Cargo
Bokala
Igor Ormaetxebarria Cantera
Cargo
Bokala
Iker Villanueva Ruiz
Cargo
Bokala
Iratxe San Esteban Martínez
Cargo
Bokala
Irune Elorriaga Garamendi
Cargo
Diruzaina
Izaskun Mayor Vicente
Cargo
Bokala
Josu Bergara Aretxabaleta
Cargo
Bokala

Bizikidetza

Iratxe San Esteban

Ekonomia

Garikoitz Meabe
Irune Elorriaga
Josune Bañales

Euskaraz bizi eta Ospakizunak

Garikoitz Meabe
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Garikoitz Zaldibar
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Haizea Etxebeste
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Iratxe San Esteban
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus

Jantokia

Izaskun Mayor
jantokiko-batzordea@kirikino.eus

Komunikazioa

Igor Ormaetxebarria
komunikazio-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
komunikazio-batzordea@kirikino.eus
Josu Bergara
komunikazio-batzordea@kirikino.eus

Liburuen mailegua

Igor Arruza
mailegu-batzordea@kirikino.eus
Iratxe San Esteban
mailegu-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
mailegu-batzordea@kirikino.eus

Parte hartzea

Igor Ormaetxebarria
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus
Iker Villanueva
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus
Josu Bergara
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus

Zaintza Batzordea

Imanol Cuenca
Mertxe Santos
Pedro Mari Barreiro

Pedagogia kontseilua

Aitana Goirizelaia
Cargo
Irakasleen ordezkaria
Aitor Elorza
Cargo
Gurasoen ordezkaria
Gontzal Petralanda
Cargo
Zuzendari pedagogikoa
Haizea Garai
Cargo
Gurasoen ordezkaria
Iratxe San Esteban
Cargo
Titulartasunaren ordezkaria
Izaskun Bengoa
Cargo
Irakasleen ordezkaria
Izaskun Lindosa
Cargo
Gurasoen ordezkaria
Jose Luis López
Cargo
Gurasoen ordezkaria
Josu Artetxe
Cargo
LH etapa arduraduna
Maider Pujana
Cargo
Irakasleen ordezkaria
Maribel Regulez
Cargo
Titulartasunaren ordezkaria
Nerea Uriondo
Cargo
Irakasleen ordezkaria
Oihane Martin
Cargo
Ikasleen ordezkaria
Susana Villega
Cargo
Titulartasunaren ordezkaria
Txaber Gandiaga
Cargo
Ikasleen ordezkaria
Virginia Cimas
Cargo
HH etapa arduraduna
Virginia Cobos
Cargo
DBH-BATXI etapa arduraduna
Zuzendaritza taldea
Alaitz Olabarri
Cargo
Administrazio Zuzendaria
aolabarri@kirikino.eus
Amaia Galindez
Cargo
Zuzendaria
agalindez@kirikino.eus
Gontzal Petralanda
Cargo
Zuzendari pedagogikoa
gpetralanda@kirikino.eus
Josu Artetxe
Cargo
LH etapa arduraduna
jartetxe@kirikino.eus
Virginia Cimas
Cargo
HH etapa arduraduna
vcimas@kirikino.eus
Virginia Cobos
Cargo
DBH-BATXI etapa arduraduna
vcobos@kirikino.eus
Tutoreak

Haur Hezkuntza

Argi Beaskoetxea
Curso
HH5 C
abeaskoetxea@kirikino.eus
Ariane Sacristán
Curso
HH4 C
asacristan@kirikino.eus
Eneritz Goikoetxea
Curso
HH4 A
egoikoetxea@kirikino.eus
Esti Gorosabel
Curso
HH3 B
egorosabel@kirikino.eus
Esti Santiago
Curso
HH2 A
esantiago@kirikino.eus
Idoia Zamalloa
Curso
HH5 A
izamalloa@kirikino.eus
Idoia Zubizarreta
Curso
HH3 A
izubizarreta@kirikino.eus
Itxaso Nieto
Curso
HH2 B
itnieto@kirikino.eus
Izaskun Bengoa
Curso
HH4 B
ibengoa@kirikino.eus
Karmen Bazigalupe
Curso
HH3 C
cbacigalupe@kirikino.eus
Mirari Albizu
Curso
HH2 C
malbisu@kirikino.eus
Nora Covian
Curso
HH5 B
ncovian@kirikino.eus

Lehen Hezkuntza

Aitor Hormaetxe
Curso
LH4 C
aormaetxe@kirikino.eus
Aitor Loiola
Curso
LH4 A
aloiola@kirikino.eus
Amaia Arrieta
Curso
LH3 B
maarrieta@kirikino.eus
Bernat Orbe
Curso
LH1 C
borbe@kirikino.eus
Esther Azkuenaga
Curso
LH5 A
eazkuenaga@kirikino.eus
Garazi Mimentza / Jurgi Arrieta
Curso
LH1 A
gmimentza@kirikino.eus, jarrieta@kirikino.eus
Gorka Rekakoetxea
Curso
LH4 B
grekakoetxea@kirikino.eus
Ibabe Perez
Curso
LH6 C
iperez@kirikino.eus
Izar Larrea
Curso
LH3 C
ilarrea@kirikino.eus
Janire Seoane
Curso
LH6 A
jseoane@kirikino.eus
Jon Alonso
Curso
LH3 A
jalonso@kirikino.eus
Karmele Zabala
Curso
LH2 A
kzabala@kirikino.eus
Lander Urrutia
Curso
LH5 C
lurrutia@kirikino.eus
Maite Martin
Curso
LH1 B
mmartin@kirikino.eus
Mirari Arana
Curso
LH2 C
marana@kirikino.eus
Oihana Iturrino
Curso
LH2 B
oiturrino@kirikino.eus
Paul Beranger
Curso
LH5 B
pberanger@kirikino.eus
Urtzi Bañales
Curso
LH6 B
ubanales@kirikino.eus

DBH

Ainhoa Urkitza
Curso
DBH2 C
aurkitza@kirikino.eus
Aitziber Iturriaga
Curso
DBH1 B
aiturriaga@kirikino.eus
Aritz Zabala
Curso
DBH1 A
azabala@kirikino.eus
Asier Meñika
Curso
DBH1 C
amenika@kirikino.eus
Berta Zabaleta
Curso
DBH4 B
bzabaleta@kirikino.eus
Elena Arauzo
Curso
DBH3 C
mearauzo@kirikino.eus
Gaizko Urturi
Curso
DBH2 A
gurturi@kirikino.eus
Jenny Valderrama
Curso
DBH2 B
jvalderrama@kirikino.eus
Maite Altube
Curso
DBH3 B
maltube@kirikino.eus
Milia Mayora
Curso
DBH4 C
mmayora@kirikino.eus
Nerea Uriondo
Curso
DBH3 A
nuriondo@kirikino.eus
Yoli Garcia
Curso
DBH4 A
ygarcia@kirikino.eus

Batxilergoa

Aitor Iñurrieta
Curso
BATXI1 B
ainurrieta@kirikino.eus
Almike Barrueta
Curso
BATXI1 A
abarrueta@kirikino.eus
Iranzu Dañobeitia
Curso
BATXI2 A
idanobeitia@kirikino.eus
Oier Lobera
Curso
BATXI2 B
olobera@kirikino.eus
Irakasleak

Haur Hezkuntza eta Lehen Hezkuntza

Aintzane Arrieta
aarrieta@kirikino.eus
Gontzal Petralanda
gpetralanda@kirikino.eus
Iñaki Zurutuza
izurutuza@kirikino.eus
Irati Barrenetxea
ibarrenetxea@kirikino.eus
Janire Iturbe
jiturbe@kirikino.eus
Josu Artetxe
jartetxe@kirikino.eus
Judith Laka
jlaka@kirikino.eus
Maider Inclan
minclan@kirikino.eus
Maria Vidal
mvidal@kirikino.eus

DBH-Batxilergoa

Ainara Larruzea
alarruzea@kirikino.eus
Ainhoa Azkarate
aazkarate@kirikino.eus
Añes Goenaga
agoenaga@kirikino.eus
Aratz Kobeaga
akobeaga@kirikino.eus
Garazi Perez
gperez@kirikino.eus
Gemma Goikoetxea
ggoikoetxea@kirikino.eus
Idoia Bengoetxea
ibengoetxea@kirikino.eus
Iraitz Garai
igarai@kirikino.eus
Javier Morentin
jmorentin@kirikino.eus
Jone Artetxebarria
jartetxebarria@kirikino.eus
Maddi Petralanda
mpetralanda@kirikino.eus
Miguel Ángel Gaztelu
magaztelu@kirikino.eus
Virginia Cobos
vcobos@kirikino.eus
Orientazio saila

HH-LH-ko Orientazio Saila

Eneritz Otazua
Cargo
Hezkuntza laguntzarako espezialista
eotazua@kirikino.eus
Garazi Rabanal
Cargo
Pedagogia terapeutikoa
grabanal@kirikino.eus
Sandra Martin
Cargo
Hezkuntza laguntzarako espezialista
smartin@kirikino.eus
Virginia Cimas
Cargo
Pedagogia terapeutikoa
vcimas@kirikino.eus

DBH-Batxilergoko Orientazio Saila

Amaia Aurre
Cargo
Orientatzailea
aaurre@kirikino.eus
Idoia Uriarte
Cargo
Pedagogia terapeutikoa
iuriarte@kirikino.eus
Maider Pujana
Cargo
Pedagogia terapeutikoa
mpujana@kirikino.eus
Autobusa eta Zaintza Zerbitzua, Jantokia eta Eskolaz kanpoko ekintzak

Autobusa eta Zaintza Zerbitzua

Igone Hilario
autobusa@kirikino.eus, ihilario@kirikino.eus

Jantokia

Bego Fernández
bfernandez@kirikino.eus
Horario
9:00-10:15
Sorne Andikoetxea
sandikoetxea@kirikino.eus
Horario
9:00-10:15

Eskolaz kanpokoak

Maialen Osa
maosa@kirikino.eus, eke@kirikino.eus
Horario
9:00-13:00
Administrazio eta zerbitzuak
Ainhoa Ruiz de Azua
Cargo
Administrazioa eta erreziboak
aruizdeazua@kirikino.eus
Horario
8:00-14:30/15:30-16:30
Aritz Learreta
Cargo
Informatika
alearreta@kirikino.com
Horario
8:00-13:30/14:30-16:30
Aurora Alonso
Cargo
Ziurtagiri akademikoak, matrikulazioa
aalonso@kirikino.eus
Horario
9:00-13:30/14:30-17:30
Josu Gezuraga
Cargo
Mantentze Orokorra
jgezuraga@kirikino.com
Horario
9:00-13:30/14:30-16:30
Unai Artetxe
Cargo
Mantentze Orokorra
uartetxe@kirikino.eus
Horario
7:30-14:30/15:30-16:30
Batzordeak

Iraunkorra eta Langileria

Garikoitz Meabe
Josune Bañales
lehendakaria@kirikino.eus

EHI / BIE (Ikastolen batzarrak)

Garikoitz Meabe
Josu Bergara
Josune Bañales

Eskolaz kanpoko jarduerak

Haizea Etxebeste
eke-batzordea@kirikino.eus
Josu Bergara
eke@kirikino.eus

Euskaraz bizi eta Ospakizunak

Garikoitz Meabe
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus

Jantokia

Izaskun Mayor
jantokiko-batzordea@kirikino.eus

Komunikazioa

Igor Ormaetxebarria
komunikazioa@kirikino.eus
Josu Bergara
komunikazioa@kirikino.eus

Liburuen mailegua

Iratxe San Esteban
mailegu-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
mailegu-batzordea@kirikino.eus

Lanetako Batzordea

Garikoitz Meabe
lanetako-batzordea@kirikino.eus

Parte hartzea

Igor Ormaetxebarria
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus
Iker Villanueva
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus

¿Quieres conocer Kirikiño?

Kirikiño es una ikastola con educación innovadora euskalduna, cooperativa de las familias.

Banner faldoia 1