Denon artean osatzen dugu gure ikastola

Batzordeak eta kideak

Artezkaritza kontseilua

Ángel Lobera Revilla
Idazkaria
Garikoitz Meabe Sorazu
Lehendakariordea
Miren Josune Bañales Regúlez
Lehendakaria
Garikoitz Zaldibar Aranburu
Bokala
Haizea Etxebeste Pinto
Bokala
Igor Arruza Arana
Bokala
Igor Ormaetxebarria Cantera
Bokala
Iker Villanueva Ruiz
Bokala
Iratxe San Esteban Martínez
Bokala
Irune Elorriaga Garamendi
Diruzaina
Izaskun Mayor Vicente
Bokala
Josu Bergara Aretxabaleta
Bokala

Bizikidetza

Iratxe San Esteban

Ekonomia

Garikoitz Meabe
Irune Elorriaga
Josune Bañales

Euskaraz bizi eta Ospakizunak

Garikoitz Meabe
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Garikoitz Zaldibar
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Haizea Etxebeste
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Iratxe San Esteban
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus

Jantokia

Izaskun Mayor
jantokiko-batzordea@kirikino.eus

Komunikazioa

Igor Ormaetxebarria
komunikazio-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
komunikazio-batzordea@kirikino.eus
Josu Bergara
komunikazio-batzordea@kirikino.eus

Liburuen mailegua

Igor Arruza
mailegu-batzordea@kirikino.eus
Iratxe San Esteban
mailegu-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
mailegu-batzordea@kirikino.eus

Parte hartzea

Igor Ormaetxebarria
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus
Iker Villanueva
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus
Josu Bergara
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus

Zaintza Batzordea

Imanol Cuenca
Mertxe Santos
Pedro Mari Barreiro

Pedagogia kontseilua

Aitana Goirizelaia
Irakasleen ordezkaria
Aitor Elorza
Gurasoen ordezkaria
Gontzal Petralanda
Zuzendari pedagogikoa
Haizea Garai
Gurasoen ordezkaria
Iratxe San Esteban
Titulartasunaren ordezkaria
Izaskun Bengoa
Irakasleen ordezkaria
Izaskun Lindosa
Gurasoen ordezkaria
Jose Luis López
Gurasoen ordezkaria
Josu Artetxe
LH etapa arduraduna
Maider Pujana
Irakasleen ordezkaria
Maribel Regulez
Titulartasunaren ordezkaria
Nerea Uriondo
Irakasleen ordezkaria
Oihane Martin
Ikasleen ordezkaria
Susana Villega
Titulartasunaren ordezkaria
Txaber Gandiaga
Ikasleen ordezkaria
Virginia Cimas
HH etapa arduraduna
Virginia Cobos
DBH-BATXI etapa arduraduna
Zuzendaritza taldea
Alaitz Olabarri
Administrazio Zuzendaria
aolabarri@kirikino.eus
Amaia Galindez
Zuzendaria
agalindez@kirikino.eus
Gontzal Petralanda
Zuzendari pedagogikoa
gpetralanda@kirikino.eus
Josu Artetxe
LH etapa arduraduna
jartetxe@kirikino.eus
Virginia Cimas
HH etapa arduraduna
vcimas@kirikino.eus
Virginia Cobos
DBH-BATXI etapa arduraduna
vcobos@kirikino.eus
Tutoreak

Haur Hezkuntza

Argi Beaskoetxea
HH5 C
abeaskoetxea@kirikino.eus
Ariane Sacristán
HH4 C
asacristan@kirikino.eus
Eneritz Goikoetxea
HH4 A
egoikoetxea@kirikino.eus
Esti Gorosabel
HH3 B
egorosabel@kirikino.eus
Esti Santiago
HH2 A
esantiago@kirikino.eus
Idoia Zamalloa
HH5 A
izamalloa@kirikino.eus
Idoia Zubizarreta
HH3 A
izubizarreta@kirikino.eus
Itxaso Nieto
HH2 B
itnieto@kirikino.eus
Izaskun Bengoa
HH4 B
ibengoa@kirikino.eus
Karmen Bazigalupe
HH3 C
cbacigalupe@kirikino.eus
Mirari Albizu
HH2 C
malbisu@kirikino.eus
Nora Covian
HH5 B
ncovian@kirikino.eus

Lehen Hezkuntza

Aitor Hormaetxe
LH4 C
aormaetxe@kirikino.eus
Aitor Loiola
LH4 A
aloiola@kirikino.eus
Amaia Arrieta
LH3 B
maarrieta@kirikino.eus
Bernat Orbe
LH1 C
borbe@kirikino.eus
Esther Azkuenaga
LH5 A
eazkuenaga@kirikino.eus
Garazi Mimentza / Jurgi Arrieta
LH1 A
gmimentza@kirikino.eus, jarrieta@kirikino.eus
Gorka Rekakoetxea
LH4 B
grekakoetxea@kirikino.eus
Ibabe Perez
LH6 C
iperez@kirikino.eus
Izar Larrea
LH3 C
ilarrea@kirikino.eus
Janire Seoane
LH6 A
jseoane@kirikino.eus
Jon Alonso
LH3 A
jalonso@kirikino.eus
Karmele Zabala
LH2 A
kzabala@kirikino.eus
Lander Urrutia
LH5 C
lurrutia@kirikino.eus
Maite Martin
LH1 B
mmartin@kirikino.eus
Mirari Arana
LH2 C
marana@kirikino.eus
Oihana Iturrino
LH2 B
oiturrino@kirikino.eus
Paul Beranger
LH5 B
pberanger@kirikino.eus
Urtzi Bañales
LH6 B
ubanales@kirikino.eus

DBH

Ainhoa Urkitza
DBH2 C
aurkitza@kirikino.eus
Aitziber Iturriaga
DBH1 B
aiturriaga@kirikino.eus
Aritz Zabala
DBH1 A
azabala@kirikino.eus
Asier Meñika
DBH1 C
amenika@kirikino.eus
Berta Zabaleta
DBH4 B
bzabaleta@kirikino.eus
Elena Arauzo
DBH3 C
mearauzo@kirikino.eus
Gaizko Urturi
DBH2 A
gurturi@kirikino.eus
Jenny Valderrama
DBH2 B
jvalderrama@kirikino.eus
Maite Altube
DBH3 B
maltube@kirikino.eus
Milia Mayora
DBH4 C
mmayora@kirikino.eus
Nerea Uriondo
DBH3 A
nuriondo@kirikino.eus
Yoli Garcia
DBH4 A
ygarcia@kirikino.eus

Batxilergoa

Aitor Iñurrieta
BATXI1 B
ainurrieta@kirikino.eus
Almike Barrueta
BATXI1 A
abarrueta@kirikino.eus
Iranzu Dañobeitia
BATXI2 A
idanobeitia@kirikino.eus
Oier Lobera
BATXI2 B
olobera@kirikino.eus
Irakasleak

Haur Hezkuntza eta Lehen Hezkuntza

Aintzane Arrieta
aarrieta@kirikino.eus
Gontzal Petralanda
gpetralanda@kirikino.eus
Iñaki Zurutuza
izurutuza@kirikino.eus
Irati Barrenetxea
ibarrenetxea@kirikino.eus
Janire Iturbe
jiturbe@kirikino.eus
Josu Artetxe
jartetxe@kirikino.eus
Judith Laka
jlaka@kirikino.eus
Maider Inclan
minclan@kirikino.eus
Maria Vidal
mvidal@kirikino.eus

DBH-Batxilergoa

Ainara Larruzea
alarruzea@kirikino.eus
Ainhoa Azkarate
aazkarate@kirikino.eus
Añes Goenaga
agoenaga@kirikino.eus
Aratz Kobeaga
akobeaga@kirikino.eus
Garazi Perez
gperez@kirikino.eus
Gemma Goikoetxea
ggoikoetxea@kirikino.eus
Idoia Bengoetxea
ibengoetxea@kirikino.eus
Iraitz Garai
igarai@kirikino.eus
Javier Morentin
jmorentin@kirikino.eus
Jone Artetxebarria
jartetxebarria@kirikino.eus
Maddi Petralanda
mpetralanda@kirikino.eus
Miguel Ángel Gaztelu
magaztelu@kirikino.eus
Virginia Cobos
vcobos@kirikino.eus
Orientazio saila

HH-LH-ko Orientazio Saila

Eneritz Otazua
Hezkuntza laguntzarako espezialista
eotazua@kirikino.eus
Garazi Rabanal
Pedagogia terapeutikoa
grabanal@kirikino.eus
Sandra Martin
Hezkuntza laguntzarako espezialista
smartin@kirikino.eus
Virginia Cimas
Pedagogia terapeutikoa
vcimas@kirikino.eus

DBH-Batxilergoko Orientazio Saila

Amaia Aurre
Orientatzailea
aaurre@kirikino.eus
Idoia Uriarte
Pedagogia terapeutikoa
iuriarte@kirikino.eus
Maider Pujana
Pedagogia terapeutikoa
mpujana@kirikino.eus
Autobusa eta Zaintza Zerbitzua, Jantokia eta Eskolaz kanpoko ekintzak

Autobusa eta Zaintza Zerbitzua

Igone Hilario
autobusa@kirikino.eus, ihilario@kirikino.eus

Jantokia

Bego Fernández
bfernandez@kirikino.eus
9:00-10:15
Sorne Andikoetxea
sandikoetxea@kirikino.eus
9:00-10:15

Eskolaz kanpokoak

Maialen Osa
maosa@kirikino.eus, eke@kirikino.eus
9:00-13:00
Administrazio eta zerbitzuak
Ainhoa Ruiz de Azua
Administrazioa eta erreziboak
aruizdeazua@kirikino.eus
8:00-14:30/15:30-16:30
Aritz Learreta
Informatika
alearreta@kirikino.com
8:00-13:30/14:30-16:30
Aurora Alonso
Ziurtagiri akademikoak, matrikulazioa
aalonso@kirikino.eus
9:00-13:30/14:30-17:30
Josu Gezuraga
Mantentze Orokorra
jgezuraga@kirikino.com
9:00-13:30/14:30-16:30
Unai Artetxe
Mantentze Orokorra
uartetxe@kirikino.eus
7:30-14:30/15:30-16:30
Batzordeak

Iraunkorra eta Langileria

Garikoitz Meabe
Josune Bañales
lehendakaria@kirikino.eus

EHI / BIE (Ikastolen batzarrak)

Garikoitz Meabe
Josu Bergara
Josune Bañales

Eskolaz kanpoko jarduerak

Haizea Etxebeste
eke-batzordea@kirikino.eus
Josu Bergara
eke@kirikino.eus

Euskaraz bizi eta Ospakizunak

Garikoitz Meabe
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
euskarazbizi-batzordea@kirikino.eus

Jantokia

Izaskun Mayor
jantokiko-batzordea@kirikino.eus

Komunikazioa

Igor Ormaetxebarria
komunikazioa@kirikino.eus
Josu Bergara
komunikazioa@kirikino.eus

Liburuen mailegua

Iratxe San Esteban
mailegu-batzordea@kirikino.eus
Irune Elorriaga
mailegu-batzordea@kirikino.eus

Lanetako Batzordea

Garikoitz Meabe
lanetako-batzordea@kirikino.eus

Parte hartzea

Igor Ormaetxebarria
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus
Iker Villanueva
parte-hartze-batzordea@kirikino.eus

kirikiño ezagutu nahi?

Kirikiño ikastola hezkuntza berritzaile euskalduna da, familien kooperatiba.

Banner faldoia 1